ScreenCamera 3.0.7.00 (windows)

ScreenCamera

ScreenCamera
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScreenCamera ile ekranınızdaki görüntüleri video veya resim dosyası olarak kaydedebilirsiniz

ScreenCamera kullanıcılara ekran görüntüsünü video olarak kaydetme ve ekran görüntüsü yakalama ve resim dosyası olarak kaydetme konularında çözüm üreten bir ekran kayıt programıdır.

Skype görüşmeleri gibi video görüşmelerini keydetmek isteyen, YouTube için canlı videolar hazırlamak isteyen veya videolu anlatım yapmak isteyen kullanıcıların yararlanabileceği program temiz arayüzü sayesinde zahmetsizce video ve resim kaydetmenize imkan tanımakta.

ScreenCamera ekran görüntüsünü resim olarak kaydetme konusunda size farklı seçenekler sunmaktadır. Programı kullanarak ekranınızdaki görüntüyü tam ekran olarak kaydetmenin yanında sadece aktif pencerenin görüntüsünü veya kendi belirleyeceğiniz bir bölümün görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Bunun yanında programın sadece fare işaretçinizin etrafındaki alanı kaydetme özelliği oldukça işe yarayan bir özelliktir.

ScreenCamera size ekranınızdan kaydettiğiniz videoları farklı formatlarda kaydedebilme ve kalite ayarlarını yapabilme imkanı verir. Bu sayede bilgisayarınızda depolanan video dosylarını farklı cihazlarla uyumlu hale getirebilir veya dosya boyutunu ayarlayabilirsiniz. ScreenCamera ile video kaydederken mevcut kaydetme işlemini duraklatabilir ve dilediğinizde devam ettirebilirsiniz.

ScreenCamera ile kayıtlar esnasında fare işaretçisini saklamak veya gösterebilmek de mümkündür.

YORUMLAR