SD Download Manager 2.0.1.6 (windows)

SD Download Manager

SD Download Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternetten herhangi bir dosya indirmek istediğinizde, SD Download Manager ile 5 kat daha hızlı indirme yapabilirsiniz.

SD Download Manager, internet üzerindeki herhangi bir dosyayı hızlı indirmenize olanak sağlayan bir dosya indirme aracıdır. Program açıkken kopyaladığınız bağlantıları anında indirme panosuna ekleyen SD Download Manager, bu dosyaları kolayca indirmenize yardımcı olur.

Basit bir arayüz tasarımına sahip olan bu indirme aracı, indirdiğiniz dosyaları kolayca bulabilmeniz için tüm indirilenleri detaylarına kadar bir liste halinde size sunuyor. Ayarlar bölümünden uygulama içindeki yazı fontu, arka plan rengi ve yazı renklerini kendi zevkinize göre değiştirebilmeniz mümkün. HTTP, HTTPS ve FTP protokolleri, güvenlik duvarları, proxy sunucuları, çerezler ve yetkilendirmeleri destekleyen bu indirme aracı, sizlerin büyük bir yardımcısı olacak.

Kullanıcı girişi istenen bir sayfadan dosya indirmeniz için de önce bağlantıyı ekledikten sonra, gereken giriş bilgilerini yine bağlantı ekle penceresinden girerek indirme işlemini son sürat tamamlayabilirsiniz. İndirme hızını 5 katına kadar hızlandıran güçlü bir araç olan SD Download Manager ile inmekte olan dosyaları duraklatarak, daha sonradan devam ettirebilmeniz de mümkün. Daha hızlı bir indirme deneyimi için SD Download Manager uygulaması tavsiye edebileceğim türden bir araç.