SDR Free RAR File Opener

SDR Free RAR File Opener
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SDR Free RAR File Opener ile RAR dosyalarını açabilir, zip dosyaları oluşturabilirsiniz

Bu programda zararlı yazılımlar bulunduğu için yayından kaldırılmıştır. Alternatifler için Dosya Sıkıştırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz. İsterseniz alternatif olan WinRAR ve WinZip programlarını deneyebilirsiniz.

SDR Free RAR File Opener kullanıcılara RAR açma ve zip dosyası yaratma konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir arşiv yöneticisidir.

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyaları paylaşırken çok sayıda dosyayı aynı anda paylaşmak sıkıntı olabiliyor. Özellikle e-posta yoluyla dosya gönderirken e-posta servislerinin koyduğu belli sayıda dosya paylaşma limiti nedeniyle bu iş hiç de pratik olmamakta. Bunun yanında paylaşacağımız dosyaları karıştırmamak adına bütün dosyaları bir araya toplamak da işimize yarayabiliyor.

Bu amaçla geliştirilen arşiv dosyaları sayesinde birçok dosyayı bir araya toplayabiliyor ve sıkıştırarak dosya boyutunu küçültebiliyoruz. Günümüzde bu iş için en yaygın kullanılan dosya formatları ise RAR ve ZIP formatlarıdır. ZIP dosyası kolayca açılabiliyor olsa da RAR formatını açmak için sistemimize ek bir yazılım yüklememiz gerekiyor. Bu tip bir yazılım olan SDR Free RAR File Opener sayesinde RAR dosyalarını kolayca açarak içindeki dosyalara erişebiliyoruz. Bunun yanında program aracılığıyla sistemimizdeki dosyaları ZIP formatında sıkıştırabilmemiz de mümkün. Böylece SDR Free RAR File Opener'ı bir nevi bir RAR dosyalarını zip dosyasına dönüştürme aracı olarak da kullanabiliyoruz.

YORUMLAR