Search All 2.1.3 (windows)

Search All

Search All
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Search All, birçok arama motoruna kolayca erişim sağlayabileceğiniz ücretsiz bir Google Chrome eklentisidir.

Search All, çevrimiçi olarak yapacağınız anahtar kelime aramalarınız için aynı anda birden çok arama motoruna kolayca erişim sağlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir Google Chrome eklentisidir.

Tek yapmanız gereken eklentiyi Google Chrome üzerine yükledikten sonra sağ üst tarafta beliren eklenti ikonuna tıkladıktan sonra aramak istediğiniz anahatar kelimeyi ve arama yapmak istediğiniz arama motorunu seçmektir.

Kullanımı oldukça kolay olan Search All, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve arama işlemlerinizi çok daha kolay bir hale getirir.

Google, Bing, Amazon, Wikipedia, Yahoo, Youtube gibi birçok arama motoru ve web sitesi üzerinde hızlı aramalar yapmanıza olanak sağlayan Search All eklentisi, kullanıcılar tarafından tamamen kişiselleştirilebilmektedir.

İsterseniz farklı arama motorlarını veya web sitelerini de Search All üzerine istediğiniz şekilde ekleyebilir ve eklenti üzerine eklemiş olduğunuz arama motorları ve web siteleri üzerinde de hızlı aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni bir sayfa açmadan doğrudan tarayıcınız üzerinde açılan bir pencere yardımıyla farklı siteler ve arama motorları üzerinde arama yapmanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir Google Chrome eklentisi olan Search All'u mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR