Sihirli Yapbozlar (windows)

Sihirli Yapbozlar

Sihirli Yapbozlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    11,885

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Sihirli Yapbozlar, Windows 8 tablet ve masaüstü pc'nizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Sihirli Yapbozlar (Magic Jigsaw Puzzles) yapboz seven oyuncular için hazırlanmış gündelik sıkıntılarınızı unutturacak ve boş vakitlerinizi keyifli hale getirmenize yardımcı olacak bir yapboz koleksiyonudur. Sürekli güncellenen özgün yapboz oyununda renkli resimler, yeni fırsatlar ve keyifli müzik ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

5000’in üzerinde güzel ve yüksek tanımlı yapboz, sürekli güncellenen resim galerisi ve her gün yeni bir ücretsiz yapboz içeriği ile dikkat çeken Sihirli Yapbozlar oyunu, hem yeni başlayan hem de yapboz ustalarına hitap eden 4 farklı zorluk seviyesi ve usta yapbozcular için düşünülmüş dönüşlü mod seçeneği içeriyor. Aynı anda birden fazla yapboz üzerinde çalışabilir, tamamlama yüzdesini takip edebilirsiniz. Tamamladığınız yapbozları fotoğraf albümünüze aktarabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Türkçe olarak ta oynayabileceğiniz yapboz oyununda kendi bulmacalarınızı da hazırlayabiliyorsunuz. İster galerinizden aldığınız bir resmi, isterseniz de kamera ile çektiğiniz bir resmi bulmacaya dönüştürebilirsiniz. Günün yapbozu üzerinde çalışmaya başlayabilir veya kategoriler (mimari, doğa, hayvanlar, kelebekler, şehirler, kumsallar ve nicesi) bölümünden istediğiniz bir puzzle’ı seçebilirsiniz. Her puzzle için farklı zorluk seviyesi mevcut. Acemi puzzle’ı 35 parçadan, Gelişmiş puzzle’ı 70 parçadan, Profesyonel puzzle’ı 140 parçadan, Ana puzzle’ı 280 parçadan oluşuyor.

Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Sihirli Yapbozlar, kafa yorucu etkinliklerin gerçek hayranları için hazırlanmış sürekli güncellenen yapboz koleksiyonu içeren harika bir oyun.