Snappy Driver Installer 1.99 (windows)

Snappy Driver Installer

Snappy Driver Installer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20,601

  • Üretici

    BadPointer

Snappy Driver Installer programını kullanarak bilgisayarınızdaki sürücüleri kolayca bulabilir ve güncelleyebilirsiniz.

Snappy Driver Installer programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda yer alan donanımların sürücülerini en kolay yoldan bulabilmek ve kurabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor. İnternet bağlantısı olmadan da çalışabilmesi, ayrıca kolay kullanılır arayüzü sayesinde sürücü kurmayı oldukça basit bir hale getiriyor diyebilirim.

Programın sahip olduğu donanım tespit algoritması, bilgisayarınızda bulunan parçaların hangi sürücüyle en iyi şekilde çalışacaklarını anlayabiliyor ve ona göre gerekli olan sürücülerin kurulumlarını gerçekleştiriyor. Kurulum gerektirmeden de çalışabilen ve çok kısa sürede tüm donanımları tarayarak sürücülerini kuran uygulama, böylece uzun yükleme işlemlerinden kurtulmanıza da yardımcı oluyor.

İnternet bağlantısı olmadan sürücüleri kurabilen fakat güncellemeler için varolan internet bağlantısından da faydalanabilen Snappy Driver Installer, böylece devamlı olarak en güncel donanım sürücülerini kullandığınızı garanti altına alabiliyor. Yüklediğiniz herhangi bir driver dosyasında virüs ve zararlı yazılımlar varsa bunları da tespit ederek sistem güvenliğini de daha sıkı bir hale getirebilen uygulama, çok yönlü bir çözüm haline geliyor.

Grafik arayüzün yanında komut satırı desteğiyle de çalışabilen program, her iki sürümde de tüm donanımlarınıza ait port bilgileri, donanım sınıflandırmaları ve marka, model, MAC adresi gibi diğer donanımsal verileri de sunabiliyor.

Driverlar konusunda sorunlar yaşayanların en çok tercih edecekleri çözümlerden birisi olacağını düşünüyorum. Göz atmadan kesinlikle geçmeyin.

YORUMLAR