Soft4Boost DVD Cloner 2.9.7.237 (windows)

Soft4Boost DVD Cloner

Soft4Boost DVD Cloner
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 32.58 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soft4Boost DVD Cloner, DVD filmlerinizi bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir DVD kopyalama programıdır.

Soft4Boost DVD Cloner, bilgisayar kullanıcılarının sahip oldukları DVD film arşivlerini sabit diskleri üzerine kaydedebilmeleri için geliştirilmiş olan başarılı bir DVD kopyalama programıdır.

Farklı kopyalama metotlarını kullanıcılara sunan program yardımıyla DVD filmlerinizin tamamını içerikler ve menülerle birlikte, ekstra seçenekler olmadan, sadece film veya kendi belirleyeceğiniz bölümleri doğrudan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüzü kullanıcılara sunan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Farklı görünümler için tema desteğine de sahip olan program üzerinde beğendiğiniz temayı seçerek kullanma şansına da sahipsiniz.

Dönüştürme işlemleri sırasında en iyi görüntü ve ses kalitesi için gerekli olan yapılandırmaları otomatik olarak gerçekleştiren program, sadece sizden dönüştürülecek olan dosyaları bilgisayarınız üzerinde kaydetmek istediğiniz klasörü belirlemenizi istemektedir.

Tüm bunların dışında hem tek katmanlı hem de çift katmanlı DVD'ler için dönüştürme seçeneklerini ve çok daha fazlasını kullanıcılara sunan program her tür diski kolaylıkla bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar.

Sonuç olarak DVD film arşivinizi sabit diskiniz üzerinde yedekleyerek uzun yıllar boyunca korumak ve saklamak istiyorsanız Soft4Boost DVD Cloner'ı denemenizi öneririm.