Mp3-Splitter 1.0.0.4 (windows)

Mp3-Splitter

Mp3-Splitter
ÜCRETSİZ
İndir 0.23 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mp3-Splitter, MP3 dosyalarını daha küçük parçalara ayırabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.

Mp3-Splitter, bilgisayarınız üzerinde yer alan büyük boyutlu MP3 dosyalarını küçük parçalara ayırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır. Özellikle büyük boyutlu MP3 dosyalarını e-posta aracılığıyla göndermek istediğiniz zamanlarda oldukça işinize yarayacak olan program yardımıyla, MP3 dosyalarınızı küçük boyutlu parçalara ayırarak sınırlamalara takılmadan rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Her ne kadar görsel anlamda zengin bir kullanıcı arayüzüne sahip olmasa da program yardımıyla MP3 dosyalarını parçalarına ayırmak oldukça kolaydır ve bu işlem her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Yapmanız gereken tek şey, daha küçük boyutlu parçalara ayırmak istediğiniz MP3 dosyasını, parçaların kaydedileceği klasörü ve parça sayısını (20'ye kadar) seçmek ve sonrasında ayırma işlemine başlamaktır.

Ayrıca program yardımıyla her bir parçanın boyutunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Anlayacağınız MP3 dosyasını böleceğiniz tüm parçaların aynı boyutta olmasına gerek yoktur.

Mp3-Splitter her ne kadar MP3 dosyalarını küçük parçalara ayırmanıza olanak sağlıyor olsa da küçük parçaları tekrar birleştirmeniz konusunda size yardımcı olmamaktadır. Bu noktada MP3 dosyalarınızı birleştirmek için üçüncü parti bir yazılıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

Eksiklikleri ve geliştirilebilecek özellikleri olmasına rağmen MP3 ayırma işini oldukça başarılı bir şekilde yerine getiren Mp3-Splitter'ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.