Sortd Smart Skin for Gmail 0.13.7 (windows)

Sortd Smart Skin for Gmail

Sortd Smart Skin for Gmail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chrome tarayıcınızda kullanabileceğiniz bir gmail eklentisidir.

Sortd, Google Chrome tarayıcılarınızda yükleyip kullanabileceğiniz bir Gmail eklentisidir. Eğer mail hesabı olarak Gmail kullanıyorsanız ve maillerinizi sıklıkla kontrol eden ve sık mail alan biriyseniz bu eklenti hayatınızı kolaylaştırabilir.

Şu anda Google Chrome kullanıyorsanız, size hem zamandan kazandıracak hem de daha etkili bir internet performansı sunacak pek çok eklenti olduğunu da biliyorsunuzdur. Sortd da bu amaçla geliştirilmiş kullanışlı eklentilerden bir tanesi.

Sortd, Gmail için geliştirilmiş ve mail deneyiminizi artıracak ve çok daha efektif bir şekilde kullanmanızı sağlayacak bir eklenti. Maillerinizi ve görevlerinizi planlamanıza ve önem sırasına göre düzenlemenize yardımcı olacak olan Sortd kullanması da kolay bir eklenti.

Yenilikçi ve sezgisel bir kullanım imkanı sunan eklenti ile tek bir yerden Gmail hesaplarınızı kontrol edebiliyor, önemli maillerle önemli olmayanları ayırabiliyor ve zamanınızı önemli olanlara harcamak için ayırabiliyorsunuz.

Çoklu liste görünümlü şablona sahip olan eklenti ile maillerinizi önem sırasına göre yönetmek için tek yapmanız gereken ise sürükleyip bırakmak. Bununla birlikte listelerinizi istediğiniz gibi adlandırabilir böylece neyin nerede olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Daha akıllı ve verimli bir Gmail deneyimi istiyorsanız, Sortd eklentisini kesinlikle indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR