Subtitle Monster 0.1.5 (windows)

Subtitle Monster

Subtitle Monster
ÜCRETSİZ
İndir 0.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Subtitle Monster, sabit diskiniz üzerinde yer alan filmler ve diziler için otomatik olarak uygun altyazıları indirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Subtitle Monster, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan film veya dizi arşivleri için otomatik olarak istedikleri dillerde altyazıları hızlı ve kolay bir şekilde indirmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Program sayesinde bilgisayarınız üzerinde yer alan tüm filmler ve diziler için tek seferde istediğiniz dilde uygun altyazıları indirme şansına sahipsiniz.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla videolarınıza uygun altyazı dosyalarını indirmek oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Tek yapmanız gereken şey film veya dizi arşivinizin sabit diskiniz üzerinde yer aldığı klasörü seçmek ve sonrasında ayarlar bölümü altından altyazıları hangi dilde indirmek istediğinizi belirleyerek otomatik indirme işlemini başlatmaktır.

Bundan böyle bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz filmler veya dizi bölümleri için web üzerinde gezinerek altyazı aramanıza gerek kalmayacak. Çünkü Subtitle Monster sizin yerinize ihtiyacınız olan altyazı dosyalarını otomatik olarak indirecek.

Altyazı indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Subtitle Monster'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR