SyncBack 7.5.5.0 (windows)

SyncBack

SyncBack
ÜCRETSİZ
İndir 13.67 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaybetmek istemediğiniz önemli dosyalarınızı yedeklerken veya sürücü, disk senkronizasyonu yaparken size yardımcı olacak ücretsiz bir program arıyorsanız SyncBack ile dosya eşitleme, dosya yedekleme ve dosya kurtarma (geri getirme) işlemle

Bilgisayarın hayatımızın bir parçası olması ile birlikte sahip olduğumuz dosyaların önemi ve işlevi de artmış bulunuyor. Sahip olduğumuz bu önemli dosyalarda herhangi bir kayıp oluşması bize pahalıya patlayabiliyor. İşte bu konuda senkronizasyon ve yedekleme yazılımları yardımımıza yetişmeye çalışıyor. SyncBack profesyonel dosya eşitleme ve dosya yedekleme yazılımlarının en öne çıkanlarından.

Bu profesyonel çözüm programının alternatif ücretsiz sürümü SyncBack dosyalarınızı başka bir sürücü üzerine, FTP sunucularına, sıkıştırılmış ZIP dosyasına, taşınabilir medyalara veya ağ sürücülerine kolaylıkla yedeklemenize, senkronize etmenize olanak sağlarken kaybolan verilerinizi kurtarmak için geri getirme işlemi yapabilme imkanını da sunuyor.

Kişiselleştirilebilir yapısı, geniş ayarlama seçenekleri ve özellikleri ile SyncBack size çok yardımcı olabilecek güçlü bir ücretsiz araç. Detaylı, kolay okunabilir log dosyaları, e-posta sonuçları, yedekleme ve geri getirme simülasyonu, otomatik program kapatma, dosya karşılaştırma gibi birçok işinize yarayabilecek özelliği yedekmele ve eşitleme işlemleri yaparken kullanabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

YORUMLAR