TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi 2.0

TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi 2.0
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ajanda Telefon Rehberi

Bu program zararlı içeriklerden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri görmek isterseniz Planlama Ve Ajanda kategorisine göz atabilirsiniz.

TeknoAsistan Ajanda Telefon Rehberi , herkesin bilgisayarda kişisel asistan'ı olması için geliştirildi. SMS gönderebilir, telefon çevirebilirsiniz. Program 6 ana bölümden oluşmaktadır.

1-İletişim (Kişi ve kurumların tüm iletişim sağladığı bilgilere ulaşmasını sağlayan bölümdür. Adres-Etiket düzenleme ve Telefon çeviricisi de mevcutdur.)

2-Para Yönetimi (Kişinin veya kurumun cari hesabını takip etmesini sağlar.)

3-Parolalar (Kulladığınız tüm şifre ve parolaları kaydetmenizi sağlar.)

4-Görevler (İleriye dönük görevlerinizi işlerinizi planlamanızı sağlar. Alarm verirseniz sizi önceden uyaracaktır.) 

5-Olaylar (Önemli gün ve olayları takip etmenizi sağlar. Program size önceden uyarı verecektir.)

6-Notlar (Her türlü döküman,grafik,fotograf vb bilgilerinizi kaydetmenizi ve gruplandırmanızı sağlar. Editör Microsoft Word'un özelliklerini üzerinde barındırır.)

 Programda aynı zamanda istediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz. Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipindede çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz. Kısaca program birçok özelliliği üzerinde barırdırır. 30 gün tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz.

YORUMLAR