The Island Castaway: Lost World (windows)

The Island Castaway: Lost World

The Island Castaway: Lost World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Island Castaway: Lost World, Windows tablet ve bilgisayarınızda uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz en iyi ıssız ada oyunu.

The Island Castaway: Lost World, mobilin yanı sıra Windows tablet ve bilgisayarımızda oynayabildiğimiz en uzun soluklu ve sıkmayan ıssız ada oyunu. Gemide eğlencenin doruk noktasında iken bir anda kaza sonucu kendimizi ıssız bir adanın çevresinde bulduğumuz oyunda kimlerin yaşadığını bilmediğimiz tehlikeli bir adaya sürükleniyoruz.

Seri haline gelen The Island Castaway, Windows platformundaki en başarılı ıssız ada oyunu. Son derece detaylı görselleri, oyun içi sohbet sistemi, hikayesiyle öne çıkan oyuna hoş bir animasyonla başlıyoruz. Issız adaya düşme öncesini gösteren animasyonu geçtikten sonra oyunun ana karakterinin rüyası gösteriliyor. Sonrasında nihayet kazadan kurtulan biriyle tanışıyoruz. Tanışma faslından sonra da ıssız adaya adım atıyoruz.

Oyun görevler üzerine yürüyor. 1000 görev boyunca ıssız adada yapılabilecek her şeyi yapıyoruz. Kendimiz ve kazadan kurtulanlar için barınacak yer hazırlama, hayvan avlama, iksir hazırlama gibi temel gereksinimleri karşılamak için uğraşmanın yanında zorlu şartlara dayanmak için çeşitli iksirler yapıyoruz. Neyse ki kaynak konusunda sıkıntımız yok. Gerek karadan gerekse de denizden yardım alıyoruz.

Bir yandan ıssız adada hayatta kalma mücadelesi verirken, diğer yandan kurtuluş yolu aradığımız macera oyunu ücretsiz olarak geliyor ancak oyun içerisinde gerçek parayla satın alınabildiğimiz ek öğeler mevcut.