The ZIP Wizard 1.14 (windows)

The ZIP Wizard

The ZIP Wizard
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.94 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The ZIP Wizard ile kolayca ZIP arşivler oluşturailir ve düzenleyebilirsiniz

The ZIP Wizard kullanıcılara zip arşivi oluşturma ve zip arşivi düzenleme konularında yardımcı olan kullanışlı bir arşiv yöneticisidir.

ZIP formatındaki arşiv dosyaları bize birden fazla dosyayı birleştirerek tek bir dosya haline getirme imkanı sunmaktadır. Bu nedenle zip dosyaları internet üzerindeki dosya paylaşımlarında en çok kullanılan dosya formatlarıdır. E-posta servisleri genel olarak tek bir elektronik postada belli sayıda dosyayı paylaşabilme imkanı veriyor. Fakat çok sayıda fotoğraf içeren fotoğraf albümlerini ve sayfalarca dökümanı bu yolla paylaşmak büyük zaman kaybı olabiliyor. İşte The ZIP Wizard bize bu gibi problemleri aşma imkanı veriyor.

The ZIP Wizard çok sayıda dosyayı bir araya toplayarak tek bir dosya haline getirebiliyor ve sıkıştırma yoluyla dosya boyutunu da küçültebiliyor. Bunun yanında oluşturduğunuz zip dosyalarını düzenleyebiliyorsunuz ve içine yeni dosyalar ekleyebiliyor veya arşiv içerisindeki dosyaları çıkartabiliyorsunuz. Eğer oluşturduğunuz arşiv dosyalarının daha güvenli olmasını sağlamak isterseniz The ZIP Wizard yarattığınız arşiv dosyalarına şifre koruması eklemnizi de sağlıyor.

Eğer dosya paylaşımında size kolaylık sağlayacak bir program arıyorsanız The ZIP Wizard'ı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR