Time Mysteries 2 (windows)

Time Mysteries 2

Time Mysteries 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Time Mysteries 2, olağanüstü varlıklarla dolu bir konakta ailenizin sırlarını öğrenmeye çalıştığınız bir Windows 8.1 oyunu.

Time Mysteries 2, bir mektupla hayatı değişen Ester adında genç bir mürebbeyenin gizemli macerasını konu alan bulmaca türünde bir Windows 8.1 oyunu ve de ücretsiz. Oyunda ailemizin sırlarını ortaya çıkarmak için periler ve hayaletler dahil türlü varlıklarla dolu bir konağa giriş yapıyoruz. Tek amacımız şu anda hayatta olmayan ailemizin gerçek yüzlerini öğrenmek.

Gizem çözmeye dayanan bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alanlar için eşsiz bir yapım olduğunu düşündüğüm Time Mysteries 2 oyununda 1830 yılına gidiyoruz. Bu yıllarda amcasından aldığı mektupla hayatı değişen bir kızın macerasına ortak oluyoruz. Sıradışı olaylar yaşadığımız, olağanüstü varlıklarla tanışarak ilerlediğimiz oyunda tek amacımız ailemizin sırlarını öğrenebileceğimiz bir metne veya ses kaydına ulaşmak. Tabii ki terkedilmiş bir konakta bulunduğumuzdan ve de yalnız olmadığımızdan bu oldukça zor.

Göremediğimiz lakin varlıklarını ensemizde hissettiğimiz kötü güçlerle birlikte konağın tüm odalarını gezerek bir ipucu yakalamaya çalıştığımız oyun oynanış olarak klasik gizli eşya bulma oyunlarından farksız olsa da hem ziyaret ettiğimiz odaların hem de müziğin çok iyi hazırlanmış olmasıyla uzun süre oynattırmayı başarıyor.

Time Mysteries 2, zorlu zaman ayarlı bulmacaları, mini oyunları, gizli obje sahneleriyle zaman geçirilebilecek harika bir oyun olmuş. Gizem çözmeye merakınız varsa kesinlikle kaçırmayın derim.

Time Mysteries 2 Özellikleri:

  • Farklı zamanlar arasında gidip gelme
  • 21 değişik mini oyun, 16 gizli obje sahnesi
  • 52 harika tasarlanmış oda
  • Zaman ayarlı bulmacalar
  • Farklı hikayeleri bulunan 7 ilginç kahraman

YORUMLAR