Tiny Downloader 1.1.2 (windows)

Tiny Downloader

Tiny Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Downloader ile internet üzerinden video indirebilirsiniz

Tiny Downloader kullanıcılara YouTube video indirme, Dailymotion video indirme gibi işlemleri gerçekleştirebilme imkanı sunan ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir video indirme programıdır.

YouTube ve Dailymotion haricinde farklı online video izleme sitelerini de destekleyen program kullanıcıları internet bağlantısı olmadığında bu sitelerden video izleyememe derdinden kurtarıyor. Günlük hayatta kullandığımız cep telefonu ve MP3 çalar gibi cihazlarda internet bağlantısı olmayabiliyor ve bu nedenle bu sitelerden vide izlememiz mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle Tiny Downloader kullanarak bu videoları bilgisayarımıza kaydedebilir ve sonrasında bu tip internet bağlantısı olmayan cihazlara yükleyerek dilediğimiz zaman seyredebiliriz. 

Tiny Downloader'ın en önemli özelliklerinden biri hızlı video indirme performansına sahip olmasıdır. Programın kullandığı sistem sayesinde indirmek istediğiniz videolar farklı parçalara ayrılır ve böylece video indirme hızınız artar.

Tiny Downloader'ın bir diğer kullanışlı yönü kullanıcılara video bağlantılarını tarayıcılarından kopyaladıklarında otomatik olarak video indirme önerisi sunmasıdır. Videonun bağlantısını tarayıcınızdan kopyaladığınızda Tiny Downloader size özel bir ileti penceresi açar ve videoyu indirip indirmek istemediğinizi sorar. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde video indirebilirsiniz.

YORUMLAR