Total Virus Scanner (windows)

Total Virus Scanner

Total Virus Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Virus Scanner sayesinde dilediğiniz dosya ve bağlantının güvenli olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Total Virus Scanner, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları çevrimiçi ortamda taratarak güvenlik riski taşıyıp taşımadıklarını öğrenebileceğiniz kullanımı basit, ücretsiz ve tamamen Türkçe bir uygulama.

Daha çok Windows cihazlarına güvenlik programı kurmayan kullanıcıların tercih ettiği popüler dosya ve bağlantı tarama servisi VirusTotal’ı web tarayıcınızı açmadan kullanabilmenize imkan tanıyan Total Virus Scanner, seçtiğiniz dosya ve bağlantının güvenirliğini 40’dan fazla antivirüs programı ile belirliyor. Çevrimiçi ortamda gerçekleşen kısa bir tarama işleminin ardından dünya genelinde en çok kullanılan antivirüs programlarının dosyanız veya bağlantı hakkında sundukları raporu görebiliyorsunuz.

Alan adları hakkında ayrıntılı bilgi sunma özelliğini de sahip olan Total Virus Scanner’da taratacağınız dosyanın boyutunun en fazla 128 MB olması gerekiyor. Tarama süresi ise eklediğiniz dosyanın büyüklüğüne ve internet bağlantı hızınıza göre değişiyor.

YORUMLAR