Train Simulator 2016 (windows)

Train Simulator 2016

Train Simulator 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Simulator 2016 güzel grafiklere sahip bir tren simülasyonudur

Train Simulator 2016 eğer gerçekçi bir tren kullanma deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir tren simülasyonu.

İçerisinde 4 farklı gerçek tren yolu rotasına yer veren Train Simulator 2016'da bizi hem geçmişte kullanışmış olan hem de günümüzde kullanılmaya devam edilen gerçek tren seçenekleri bekliyor. Oyunda bu trenleri kullanarak farklı görevler alıyoruz ve zorlu şartların üstesinden gelerek bu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu görevlerde tonlarca yükü belirlenen zaman içerisinde hedef noktaya ulaştırmamız gerekiyor. Yolculuğumuz sırasında kar ve fırtına gibi hava şartlarına tanık oluyoruz ve görkemli manzaralar eşliğinde yolculuk edebiliyoruz.

Train Simulator 2016'da 1920'li yıllarda kullanılan buhar güçlü trenlerin yanısıra günümüzün ileri teknolojisine sahip tren seçenekleri de yer alıyor. Bu trenlerle dört farklı rotada yol alıyoruz. Bu rotalar gerçek hayattaki tren yollarının bire bir kopyası şeklinde hazırlanmış. 2 rota Amerika üzerinde yer alırken diğer 2 rota İngiltere ve Almanya'da yer alıyor. Bu tren yollarında ilerlerken farklı istasyonlara da uğramaktayız.

Train Simulator 2016'da treninizi içeriden kokpit görünümüyle kontrol edebiliyorsunuz. Dış kamera seçeneklerinin yer aldığı oyunda manzaraları yakalamak için özel bir mod da yer almakta. Oyunun grafikleri türünün en yüksek kaliteli örnekleri arasında. Train Simulator 2016'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 2.8 GHZ çift çekirdekli Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon MP işlemci
  • 2 GB RAM
  • 512 MB video belleğe ve Pixel Shader 3.0 desteğine sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • Quicktime Player

YORUMLAR