Trustport Antivirus 2014 14.0.6.5276 (windows)

Trustport Antivirus

Trustport Antivirus
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 265.58 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trustport Antivirus ile bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyebilirsiniz

Trustport Antivirus kullanıcılara kötü amaçlı yazılım ve virüs temizleme konusunda yardımcı olan bir antivirüs programıdır.

Günümüzde internet veya taşınabilir medyalar aracılığıyla birçok kötü amaçlı yazılım, truva atı, worm, virüs ve sahtekarlık yazılımı bilgisayarlarımıza saldırmakta ve kişisel bilgilerimizi ve şifrelerimizi tehdit altına sokmaktadır. Böyle bir ortamda antivürüs yazılımları kullanmak bir ihtiyaç olmakta ve kullanıcılar bu kötü amaçlı yazılımlara karşı tedbir almak zorundadır.

Trustport Antivirus virüsleri tespit etme ve silme konusunda çözüm üreten bir yazılımdır. Program standart sistem tarama fonksiyonuna sahiptir. Farklı modlara sahip tarama fonksiyonu ile hızlı taramalarla belirli bölgeleri virüslere karşı tarayabilir veya detaylı bir sistem taraması yapabiliriz. Bunun yanında gerçek zamanlı koruma kalkanına sahip Trustport Antivirus sadece tarama yoluyla virüs tespit etme ve silmenin dışında sisteminizi sürekli olarak izler ve takip eder, herhangi bir kötü amaçlı yazılım tespit ettiğinde veya bu yazılımlar bilgisayarınızda değişiklik yapmak istediğinizde sizi uyararak bilgisayarınızı korur.

Trustport Antivirus modern bir arayüze sahiptir ve bu arayüz sayesinde programın temel işlevlerine erişim rahatça gerçekleşebilmektedir. Program ile zamanlanmış görevler atayarak belirleyeceğiniz tarih ve saatte otomatik olarak virüs taraması yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında Trustport Antivirus tarama işlemi bitince bilgisayarı kapatma özelliğine de sahiptir. Eğer bilgisayarı kullanmadığınız gece saatlerinde tarama işlemleri yapacaksanız bu özellik oldukça işe yaramaktadır.

YORUMLAR