Tube Free (windows)

Tube Free

Tube Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tube Free uygulaması ile web tarayıcınızı açmadan YouTube videolarını izleyebilir, dilediğinizi doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tube Free, Windows 8 platformundaki başarılı YouTube uygulamaları arasındadır. YouTube videolarını izleyebilmenin ve indirebilmenin yanında YouTube hesabınızı yönetebileceğiniz uygulama, ücretsiz olarak gelmektedir.

Windows 8 ve Windows RT işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarda sorunsuzca çalışan uygulama, sunduğu özelliklerle platformdaki resmi YouTube uygulaması eksiğini kapatmaktadır. Youtube videolarını yüksek kalitede oynatabilir, dilediğiniz videoyu doğrudan bilgisayarınızın depolama alanına kaydedebilir, YouTube hesabınıza giriş yaparak abone olduğunuz kanallara, kanalların en yeni videolarına, sonra izlemek üzere işaretlediğiniz videolara, çalma listelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

YouTube videolarını dilediğiniz kalitede ve tam ekran izleyebileceğiniz uygulamayı müzik çalar olarak ta kullanabilirsiniz. Arka planda çalma desteği sayesinde bir yandan çalışırken diğer yanda çalma listelerinizi dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR