Tumblr Image Downloader 2.01 (windows)

Tumblr Image Downloader

Tumblr Image Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tumblr Image Downloader ile Tumblr üzerinden resim indirebilirsiniz

Tumblr Image Downloader kullanıcılara Tumblr fotoğraf indirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya indirme programıdır.

Java tabanlı bir yazılım olan Tumblr Image Downloader Tumblr resim indirme işlemini kolay ve pratik bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Program ile Tumblr üzerinden resim indirebilmek için indirmek istediğiniz resimlerin bulunduğu Tumblr hesabını girmelisiniz. Bu adımdan sonra Tumblr Image Downloader size farklı indirme seçenekleri sunacaktır. Tumblr Image Downloader ile sayfa tabanlı olarak indirme yapabilir, indirmenin başlayacağı ve biteceği sayfayı belirleyerek toplu resim indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Tumblr Image Downloader sadece etiketlenmiş resimlerin veya en büyük ölçüye sahip resimlenn indirilmesini desteklemekte. Program indirdiğiniz resim dosyalarının adlandırılmasını da bir düzene sokabiliyor. Tumblr Image Downloader ile indirilen dosyaların başına tarih ekleyebilirsiniz. Eğer aynı ada sahip dosyalar mevcutsa programın nasıl davranması gerektiğini de ayarlayabiliyorsunuz. 

Tumblr Image Downloader kurulum gerektirmeyen bir programdır. Programın bu özelliği sayesinde gereksiz kayıt defteri girdileri ve sisteminizin yavaşlamasına sebep olacak çöp dosyalar oluşturulmamaktadır. Ayrıca programı taşınabilir USB belleklerinize kopyalayabilir ve herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Programın çalışması için gerekli olan Java'yı bu bağlantıdan indirebilirsiniz: