Turksa SQL SMS Messenger

Turksa SQL SMS Messenger
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    659

  • Üretici

    Tamindir

Şitketlerin gruplara göre müşteri kartı oluşturup burdaki gruplara Cep Telefonundan çok daha kolay ve ekonomik olarak SMS mesajı atabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır.

Hizmet Alanı:
Şitketlerin gruplara göre müşteri kartı oluşturup burdaki gruplara Cep Telefonundan çok daha kolay ve ekonomik olarak SMS mesajı atabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır.Aynı zamanda basit olarak cari hesaplarını,masraflarını ve günlük kasalarınıda YTL olarak tutabilirler.
 
Görevi:
MSSQL veri tabanında hazırlanmış olup kullanıcı yetkilendirmesi yapılabilmektedir. Kullanımı çok basit olduğundan herhangi bir eğitime gerek kalmamaktadır.Cari fihrist oluşturulmakta burada Müşteri,Alıcı,Satıcı,Özel gibi istenildiği kadar gruplama yapılabilmektedir.SMS Modülü ile bu fihristekilere mesaj çekilebilmektedir.YTL olarak cari hesap tutulabilmekte,masraf tanımlayarak masraf takibi ve günlük kasa takibi yapılabilmektedir.Yedekleme modülü bulunmakta olup aynı zamanda çok kullanıcılı olarakta kullanılabilmektedir.

Uyarı: Program üreticisi daha fazla destek sunmadığı için kaldırılmıştır. Bu nedenle alternatif program bulabileceğiniz "Mesajlaşma Programları" kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

YORUMLAR