TvMediaPlayer (windows)

TvMediaPlayer

TvMediaPlayer
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    11,400

  • Üretici

    Ulaş Öcal

TvMediaPlayer, bilgisayarınız üzerinden kolayca istediğiniz televizyon ve radyo kanallarını canlı olarak izlemenizi sağlayan ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır.

TvMediaPlayer, ücretsiz olarak kullanarak istediğiniz televizyon ve radyo kanallarını takip edebileceğiniz, hatta canınız sıkıldığında oyunlar oynayabileceğiniz eğlenceli ve yararlı bir masaüstü uygulamasıdır.

Yenilenen oynatıcı teması sayesinde elle güncelleyebileceğiniz program, bilgisayarınızın sistem kaynaklarını çok az miktarda kullanıyor. Ayrıca diğer Canlı TV uygulamaları gibi web player kullanmadığı için herhangi bir bağlantı sorunu yaşamazsınız.

Televizyon ve Radyo dışında, müzik dinlemek için oynatma listelerini kullanabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından birisi ise içerisinde bulunan oyun listesindeki oyunları canınız sıkıldığı zamanlarda açarak vakit öldürebilir ve eğlenebilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz TvMediaPlayer'ı, bilgisayarınız üzerinden canlı televizyon izlemek istiyorsanız kesinlike kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR