UC Browser HD (windows)

UC Browser HD

UC Browser HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UC Browser HD, modern Internet Explorer'a alternatif olarak kullanabileceğiniz stabil, güvenli bir web tarayıcı.

Windows 8 ile hayatımıza giren modern tasarım sıklıkla kullandığımız internet tarayıcılarını da etkiledi. Özellikle tablet kullanıcıları için büyük kolaylıklar sunan modern web tarayıcılardan birisi de hızlılığı ve benzersiz özellikleri ile öne çıkan ve milyonların beğenisini kazanan UC Browser.

Windows 8’li cihazlarda ön yüklü gelen modern görünümlü Internet Explorer, her ne kadar webde hızlı ve güvenli gezinme deneyimi yaşatsa da çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmiyor ve webde sıklıkla gezinen kullanıcılar alternatiflere yöneliyor. UC Browser da bu alternatiflerden biri. Gerek stabil çalışması ile gerekse de diğer web tarayıcılarında olmayan özellikleri sunması ile benim de beğenimi kazanan bir web tarayıcı.

UC Browser, tasarım yönünden Internet Explorer’dan oldukça farklı ve sık girdiğiniz web sitelerine daha kolay ulaşmanıza sağlayan bir sisteme sahip. Tarayıcıyı ilk açtığınızda başlangıç sayfası yerine yer imlerinize eklediğiniz web siteleri ve kategorilere ayrılmış web siteleri ile karşılaşıyorsunuz. Sık kullanılanların dışında web sitelerinin spor, alışveriş, haber, eğlence olarak kategorize edilmesi çok güzel düşünülmüş olsa da bu bölümü düzenleyemememiz büyük bir eksiklik. Hızlı erişim alanındaki web sitelerini ise isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Açılır pencereleri otomatik olarak engelleyen sisteme sahip olan UC Browser’ın eksik yönleri de bulunuyor. Modern web tarayıcılarının en büyük özelliği olan tam ekranda web deneyimini UC Browser’da yaşayamıyorsunuz; adres satırı alt bölümde sürekli olarak yer alıyor. Bunun dışında dil seçeneği oldukça kısıtlı.

YORUMLAR