Unzip Wizard 3.20.32 (windows)

Unzip Wizard

Unzip Wizard
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 1.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unzip Wizard ile zip dosyalarını kolayca açabilirsiniz

Unzip Wizard bilgisayarınızdaki ZIP formatındaki arşiv dosylarının içeriklerini görmek ve bu içerikleri bilgisayarınıza aktarmak için kullanabileceğiniz bir zip açma programıdır.

İnternet üzerinde en çok kullanılan dosya paylaşma yöntemlerinden olan zip arşivi temel olarak birden fazla dosyayı tek bir dosya içerisinde toplayan bir dosya formatıdır. Bu dosya formatının amacı çok sayıda dosyayı aynı anda paylaşmamıza izin vermeyen e-posta gibi servislerde dosya paylaşımını daha kolay hale getirmektir. ZIP arşivleri sayesinde fotoğraf koleksiyonlarımızı, iş dökümanlarımızı ve dilediğimiz dosyaları bir araya getirebiliyoruz ve özgürce paylaşarak zamandan kazanabiliyoruz.

Bizimle paylaşılan zip arşivlerinin içerisindeki dosyalara erişebilmek için özel bir zip arşivi açma programına ihtiyaç duymaktayız. Bu türde bir program olan Unzip Wizard bize kolayca zip arşivlerinin içeriklerine erişme imkanı veriyor. Uygulama sihirbaz tabanlı bir arayüze sahip ve size arşiv açma süreci boyunca kılavuzluk ediyor. Öncelikle açacağınız zip dosyasını belirliyor, sonrasında arşiv içerisinden bilgisayarımıza kaydetmek istediğimiz dosyaları belirliyor ve son olarak dosyaların çıkartılacağı dosya konumunu belirliyoruz. 3 adım sonunda zip arşivlerimizi açmış oluyoruz.

YORUMLAR