Uranium Backup 8.10.2 (windows)

Uranium Backup

Uranium Backup
ÜCRETSİZ
İndir 15.54 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uranium Backup'ı kullanarak bilgisayar ve sunucularınızı kolayca yedekleyebilirsiniz.

Uranium Backup programı, Windows bilgisayarlarınızda yer alan verileri yedeklemek istediğinizde kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem basit kullanımı hem de hızlı ve bol sayıdaki işlevi sayesinde kullanımınız esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmanızın da pek mümkün olacağını sanmıyorum. Dolayısıyla dosya yedekleme işlemleri için kullanabileceğiniz Uranium Backup’a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Program hem elinizde bulunan harici ve dahili diskler üzerinde yedekleme işlemi yapabiliyor, hem de çeşitli bulut depolama sistemlerini desteklemesi sayesinde oldukça geniş olanaklara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Sunulan yedekleme konumları arasında en dikkat çekenleri sıralamak gerekirse;

  • CD-DVD-Blu-Ray’lere yedekleme
  • FTP desteği
  • Bulut depolama desteği
  • Dahili ve harici disklere yedekleme
  • Zip sıkıştırmasıyla yedekleme

Programın gerçekleştirdiği yedekleme işlemleri, şifreleme olanakları sayesinde oldukça güvenli hale gelebiliyorlar ve 256 bit şifrelemeye kadar sunulan bu desteğin kırılmasının neredeyse imkansız olduğunu da unutmamak gerekiyor. Aynı zamanda e-posta bildirimleri, zamanlayıcı, otomatizasyon gibi konularda da destek sunan uygulama, elinizdeki SQL sunucularının yedeklenmesi için de gerekli araçlara sahip.

Acil durumlarda kullanabileceğiniz çeşitli acil durum yedekleme opsiyonlarını da kullanıcılara sunan program, sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanması sayesinde yavaşlık ve sorunların ortaya çıkmasına engel oluyor.
Eğer bilgisayarınızı, sunucularınızı, disklerinizi ve veritabanlarınızı yedeklemek istiyor ancak uygun bir çözüm bulamıyorsanız kesinlikle bir deneyin.

YORUMLAR