Voralent PNGmini 1.0.0.0 (windows)

Voralent PNGmini

Voralent PNGmini
ÜCRETSİZ
İndir 1.79 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voralent PNGmini programını kullanarak bilgisayarınızdaki resim ve fotoğrafları kayıpsız olarak optimize edebilirsiniz.

Voralent PNGmini programı, bilgisayarında binlerce farklı fotoğraf albümü bulunduran ancak bu albümlerin kapladıkları boyutlardan şikayet edenler için hazırlanmış ücretsiz ve kaliteli programlardan bir tanesi. Programın temel amacı, çok yer kaplayan resim dosyalarını optimize ederek boyutlarını azaltmak ancak bunu yaparken kalitelerinin düşmemesini sağlamak.

Zira boyutu küçültülmüş olan resimler ve fotoğraflar, hem daha kolay bir şekilde paylaşılabiliyor, gönderilebiliyor ve gösterilebiliyorlar, hem de bilgisayarda daha verimli bir şekilde saklanmaları mümkün hale geliyor.

Arayüz olarak çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz basit bir yapıya sahip olan program, böylece dosyalarınızın optimize edilmesi için gereken tüm araçları en hızlı yolda önünüze seriyor. Ancak dosyaların sadece sürükle bırak yöntemiyle bırakılabilmesi ve teker teker işlem yapmak yerine toplu işlemlerin öne çıkarılması nedeniyle, her resmiyle tek tek ilgilenmek isteyen kullanıcılar aradıklarını bulamayabilirler.

Aynı zamanda, resimlerin optimizasyonlarının ne oranda gerçekleştirileceğine dair herhangi bir bilgi yer almadığı için, bu konuda ayar yapmak mümkün olmuyor ve kullanıcı programın sunduğu genel optimizasyon ayarlarını kullanmak zorunda kalıyor. Fakat bu ayarlar resmin kalitesini bozmayacak şekilde düzenlendiklerinden, programı kullanırken memnun kalacağınıza inanıyorum.

YORUMLAR