Voralent WebPconv 2.0 (windows)

Voralent WebPconv

2.0
Voralent WebPconv
ÜCRETSİZ
İndir 2.56 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voralent WebPconv sayesinde elinizdeki resim dosyalarını en kolay ve ücretsiz yoldan WebP formatına dönüştürebilirsiniz.

Voralent WebPconv programı, son zamanlarda internette en sık kullanılmaya başlanan resim formatlarından bir tanesi olan WebP formatından daha kolay bir şekilde faydalanmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç. WebP, Google tarafından kullanılması önerilen formatlar arasında yer alıyor ve görsellerin kalitelerini bozmadan oldukça fazla miktarda sıkıştırılabilmelerine olanak tanıdığı için web sitelerinin hızlanmasını sağlıyor veya bilgisayarınızda binlerce fotoğrafın çok az yer kaplamasına yardımcı oluyor.

Programın arayüzü sade, anlaşılır ve kullanışlı bir şekilde hazırlanmış. Böylece tüm resim formatlarınızı kolayca WebP'ye dönüştürebilir, en iyi optimizasyonu sağlayabilirsiniz. Toplu resim dönüştürme işlemi desteklendiği için programın arayüzüne bıraktığınız yüzlerce resmi aynı anda dönüştürebilir ve tek seferde bütün bir arşivi aradan çıkarabilirsiniz.

Dönüştürme işlemi sonrasında sunulan istatistikler sayesinde dosyaların durumlarını ve sıkıştırma sonrasındaki boyutlarını da hemen görebiliyorsunuz. Uygulanacak olan sıkıştırma oranını belirlemek de sizin elinizde olduğu için aldığınız sonuçlar isteklerinize uygun olacaktır.

Eğer WebP formatına bir şans vermek ve görsel dosyalarınızın ne kadar sıkıştırılacağını görmek istiyorsanız Voralent WebPconv'e göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR