Wave Generator Free 1.1 (windows)

Wave Generator Free

1.1
Wave Generator Free
ÜCRETSİZ
İndir 4.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wave Generator Free, farklı ses parametrelerini düzenleyerek WAV formatlı ses dosyaları oluşturabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Wave Generator Free, bilgisayar kullanıcılarının farklı parametreleri düzenleyerek ve WAV formatını belirleyerek WAV uzantılı ses dosyaları oluşturabilecekleri ücretsiz bir ses programıdır.

Oldukça kolay kullanımlı ve basit bir arayüze sahip olan program yardımıyla WAV dosyalarını oluşturmak kolay ve zahmetsiz bir hale gelmektedir. Düzenleyebileceğiniz tüm ayarlar programın ana penceresi üzerinde yer almaktadır ve bu sayede tüm ayarları kolayca özelleştirebilirsiniz.

WAV formatını seçebileceğiniz, dosyayı adlandırabileceğiniz, ses dalgalarını düzenleyebileceğiniz, örnekleme oranını seçebileceğiniz, kanalı belirleyebileceğiniz, frekans ayarlarını yapabileceğiniz ve uzunluğu belirleyebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeyen yazılım, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra oluşturmak istediğiniz ses dosyasının nereye kaydedilmesini istediğinizi de belirleyerek, WAV oluşturma işlemine başlayabilirsiniz.

Testlerim sırasında oldukça başarılı ve hızlı sonuçlar veren Wave Generator Free, sistem kaynaklarını da neredeyse hiç yormadan çalışmakta.

Sonuç olarak özelleştirilebilir WAV dosyaları oluşturabileceğiniz ücretsiz bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız Wave Generator Free'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR