What's Pixelated (windows)

What's Pixelated

What's Pixelated
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What's Pixelated, pikselleştirilmiş resimleri tahmin etmeye çalışacağınız zevkli bir Windows 8.1 bulmaca oyunu.

What's Pixelated, dijital ortamda yapboz oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız denemeniz gereken bir yapım. Windows 8.1 üzeri hem dokunmatik tablet hem de klasik bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilen bulmaca oyunu, resim tahmin etme gücünüzü ve kelime bilginizi test edebileceğiniz en iyi oyun.

Farklı boyutlardaki tablolarda kutucukların yeriyle oynayarak görseli ortaya çıkarmaya dayanan yapboz oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız, hem kelime hem de resim bulmanız gereken bu oyunu oldukça seveceğinizi düşünüyorum. Oynanış olarak bir farklılık olması konsept olarak değişikliğe gidilmiş ve bence klasik yapboz oyunlarından çok daha keyif veriyor.

Oyunda adından da anlayacağınız üzere tahmin etmeniz gereken görseller normal değil; pikselleştirilmiş efektiyle karşınıza çıkıyor. Pikselleştirme uygulandığından görseli bulmak oldukça zamanınızı alacaktır. Sonraki bölüme geçebilmeniz için zar zor tahmin ettiğiniz görseli bulduktan sonra bir de kelimeyi bulmanız gerekiyor. Kelime ve görseller tahmin edeceğiniz ilerledikçe zorlaşıyor, daha zor tahmin edilebilecek, uzun kelimeler karşınıza çıkıyor. Çok zorlandığınız bulmacalarda ipucu alabilirsiniz lakin bunların sınırlı olduğunu unutmayın.

Sadece tekli oyuncu modu sunan zorlu bulmaca oyununda kazandığınız puan görseli açtırma düzeyinize göre değişiyor. Ne kadar az kare açtırarak görseli tahmin ederseniz o kadar puan (altın) kazanıyorsunuz. Puanlarınızı çözmekte güçlük çektiğiniz tablolalarda işinizi kolaylaştıracak yeni ipuçları satın almak için kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR