Windows 7 Service Pack 1 (windows)

Windows 7 Service Pack 1

Windows 7 Service Pack 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows 7 işletim sistemi ve Windows Server 2008 R2 kullanıcılarının en son destek düzeyinde tutulması için hazırlanmış olan servis paketi.

Windows 7 işletim sistemi ve Windows Server 2008 R2 için yayınlanan ilk servis paketi sürekli güncellemelerle kullanıcıların en son destek düzeyinde tutulmasını sağlar ve sistemin gelişimine destek olur. Kullanıcıların geri dönüşleriyle daha iyi bir performans sağlamak için hazırlanan güncellemeler daha verimli ve hızlı bir sisteme ulaşmanızı sağlayacak.

Kullanmakta olduğunuz Windows 7 işletim sistemine uygun olan 32-Bit veya 64-Bit paketlerden istediğinizi indirerek, Windows 7 işletim sisteminizi Service Pack 1'e hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Windows 7 Service Pack 1 ile birlikte sisteminiz çok daha stabil olarak çalışacağı gibi, güvenlik açıklarından da arındırılacağı için bilgisayarınızı çok daha güvenle kullanabilirsiniz. Eğer hala Windows 7 kullanıyosanız ve Service Pack 1 güncellemesini yapmadıysanız, bir an önce sisteminizi güncellemenizde fayda olduğunu unuatmayın.

YORUMLAR