Counter Strike 1.6 Türkçe Yama

Counter Strike 1.6 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,259,588
  • DOSYA BOYUTU 0.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ultima-Strike

Counter Strike 1.6 Türkçe yama dil paketini yükleyerek CS 1.6 Türkçe oynayabilirsiniz.

Zamanının en popüler oyunlarından biri olan ve hala popülerliğini sürdüren Counter Strike 1.6 sürümü için geliştirilen bu Türkçe yama dosyasıyla oyun tamamen Türkçe'leştirilmiştir. Counter Strike Türkçe oynamak için CS 1.6 Türkçe yama dil paketini Tamindir'den ücretsiz indirebilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Türkçe Yama İndir

Counter Strike 1.6 oyununu Türkçe oynamak istiyorsanız, bu yamayı kurmanız gerekmektedir. "Counter Strike 1.6 Türkçe nasıl yapılır?", "CS 1.6 Türkçe yama nasıl yapılır?", "Counter Strike Türkçe yama dil paketi nasıl yüklenir?" Counter Strike 1.6 Türkçe oynamak için özel bir kurulum yapmanız gerekmiyor. İndirdiğiniz zipli dosyayı açtıktan sonra 1-8 numaralandırılmış klasörler karşınıza çıkacak. Her klasördeki oku.txt metin dosyalarında ilgili klasördeki dosyaları nereye kopyalayacağınız yazmaktadır. Bu dosyaları oyunun yüklü olduğu yerdeki ilgili dosyalarla değiştirdiğinizde oyunun Türkçeleştiğini göreceksiniz.

Counter Strike 1.6 İndir

Counter Strike, başta Half-Life için bir mod olarak oluşturulan sonra Valve'ın geliştirmeye katkıda bulunduğu çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. FPS oyunu, hızlı tempolu ve takım odaklı oynanışa sahip. Terörle mücadele ve teröristlerden oluşan iki ekip, bir görevi tamamlamak veya karşı takımı ortadan kaldırmak için mücadele ediyor. Tüm zamanların en iyi online oyunları arasında olan Counter Strike, yapay zekanın yönetiminde olmayan, sadece gerçek oyuncuların mücadele ettiği online bir oyun olarak çıkış yapsa da sonrasında neredeyse gerçek oyuncular kadar iyi oynayan botlar eklendi. 

Counter-Strike'da üç farklı senaryo var; Rehine kurtarma, Bomba imha ve Suikast. Rehine kurtarma senaryosunda rehineler teröristler tarafından tutuluyor. Haritalar 3-5 rehine içermekle birlikte çoğu haritada 4 rehine bulunuyor. Terörle mücadele ekibinin bu rehineleri rehine kurtarma bölgesine kadar eşlik ederek kurtarması gerekiyor. Teröristler rehinelerin kurtarılmasını önlemeye çalışıyor. Rakip takımı eleyerek de zafer elde edilebiliyor. Bomba imha senaryosunda, iki bomba sahası var ve bir terörist C4 ile başlıyor. Bombanın her iki bomba bölgesine de yerleştirilmesi gerekiyor. Bomba yerleştirildikten belli bir süre sonra patlayacak şekilde ayarlı. Bu süre zarfında terörle mücadele bombayı etkisiz hale getirmeye çalışıyor, başarılı olurlarsa maçı alıyorlar. Bomba patlarsa turu teröristler kazanıyor. Rakip takımı eleyerek de turu kazanmak mümkün. Suikast senaryosunda terörle mücadeledeki tek oyuncu VIP kaçış bölgesine girmesi gereken bir VIP rolü üstleniyor. Bazı haritalarda sadece bir kaçış bölgesi bulunurken, bazılarında birden fazla kaçış bölgesi bulunuyor. Teröristler VIP'i başarıyla ortadan kaldırmak bu bölgeden çıkarmak zorunda. Her iki takımın da satın alabileceği sınırlı bir silah cephaneliği var. Diğer senaryolarda olduğu gibi zafer rakip takımın elenmesiyle de elde edilebiliyor.

Counter-Strike, şehirsel, arktik, orman, çöl ortamları dahil farklı ortamlarda yer alan çok çeşitli haritalara sahip. Counter Strike 1.6 çıkış yapmasından bu yana oyuna hiçbir harita eklenmedi veya kaldırılmadı.