World of Guns: Gun Disassembly (windows)

World of Guns: Gun Disassembly

World of Guns: Gun Disassembly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Guns: Gun Disassembly, yüze yakın silah türünü denemekle kalmayıp en ince detaylarına kadar inceleme fırsatı bulabileceğiniz ücretsiz bir simülasyon oyunu.

World of Guns: Gun Disassembly, silahlara ilgisi olan ve mekaniklerini merak eden kullanıcılar için geliştirilen başarılı bir oyun. 96 adet silah modeli içeren oyunda silahların sökülüp takılmasına kadar en ince detayları inceleyebilir hatta yavaş çekime alarak dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz.

Animasyonlu şekilde detaylarını inceleyebileceğiniz silahların görüntüleri aynı zamanda 3 boyutlu. Silahların nasıl çalıştığından, ateş etmesine kadar herşeyi içerek ve silah konusundaki tüm meraklarınızı giderebileceğiniz oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak hesabınıza ekleyip indirebiliyorsunuz.

Şiddet yerine sadece silahlara ilgi duyuyorsanız, farklı arazi ve poligonlarda hem silahları deneme fırsatı hem de kullandığınız silahların ateş etme mekanizmasına kadar herşeyi kontrol edebilirsiniz.

Yeni silah modelleri ile sürekli güncellenen oyun sayesinde silahları yakından tanıma ve hepsinin tüm mekaniklerini öğrenebiliyorsunuz. Eğer siz de silah simülasyonu oyunu oynamak isterseniz World of Guns: Gun Disassembly sizin için iyi bir tercih olabilir.