World of Subways 3 (windows)

World of Subways 3

World of Subways 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Subways 3 gerçekçi bir tren simülasyonudur

World of Subways 3 oyunculara gerçekçi bir tren kullanma deneyimi sunan bir simülasyon oyunu.

Serinin 3. oyunu bizi Berlin ve New York'un ardından Londra'ya konuk ediyor. Piyasdaaki en detaylı tren simülasyonu serisi olan World of Subways'ın 3. oyununda Londra'da yer alan metro tünellerinde ve tren raylarında bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. The Circle Line olarak bilinen Londra yer altı metro tünelleri kendine has yapısıyla oyunculara çeşitli mücadeleler sunuyor. 27 km boyunca uzanan The Circle Line ray hattında tam olarak 35 tren istasyonu yer alıyor. Biz bu tünellerde ve raylarda trenimizi belirlenen zamanda istasyonlara ulaştırıyoruz, yolcuları alarak gitmek istedikleri noktalara götürüyoruz.

World of Subways 3 yüksek detaya sahip fizik motoruyla simülasyon oyunlarının vvazgeçilmez olan gerçekçiliği yakalamakta. Bunun yanında oyuncular trenleri 1. şahıs bakış açısından ve kokpit kamerasından yönetebiliyorlar. Ayrıca kamerayı kokpit içerisinde farklı yönlere doğru kontrol edebiliyoruz. Dilerseniz tren içerisinde ve tren istasyonlarında da serbest şekilde dolanabiliyorsunuz.

World of Subways 3'teki tren yapay zekası ve istasyonlardaki dinamik yolcular oyun atmosferinin doğal görünmesini sağlıyor. Yeni bir grafik motoruyla geliştirilmiş olan World of Subways 3 güzel ışıklandırma efektlerine, tren ve istasyon modellemelerine sahip. Oyunun minimum sistem gerkesinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2.6 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • GeForce 9800 veya eşdeğer özelliklere sahip ATI ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 2 GB boş depolama alanı
  • Ses kartı

YORUMLAR