Yapı Kooperatifi Otomasyonu (windows)

Yapı Kooperatifi Otomasyonu

Yapı Kooperatifi Otomasyonu
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 29.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belirlenen ödeme planı ve tatil günlerine göre sistem otomatik olarak ortakların gecikme cezalarını uygular ve ödemelerine ilişkin raporlarını normal ve detaylı olarak hazırlar

Üreticinin Açıklaması

Belirlenen ödeme planı ve tatil günlerine göre sistem otomatik olarak ortakların gecikme cezalarını uygular ve ödemelerine ilişkin raporlarını normal ve detaylı olarak hazırlar. Ortakların ödeme girişlerinin tek tek ya da toplu olarak yapılmasına imkan tanır. Ortaklıktan çıkarma ya da ortaklığı devir ettirme işlemlerini, sistem "ortaklara ortaklıktan çıkan ve devir eden" olarak ayrı ayrı dosyalar açarak tüm bilgilerini muhafaza eder. Ortakların ortaklığa tekrar kabulleri sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır. İlgili durum raporlarını alabilme imkanı tanır. Ortaklara gönderilecek olan ihtarname, mektup, tebligat, sirkü vb. yazılarını zarfsız ve matbuu olarak ilgili ortakların raporlarıyla birlikte alınabilmesini sağlar. Bilgiyi girerken yapabileceğiniz bütün hatalar sistem tarafından bilgi giriş anında kontrol edilerek yanlış bir kayıt girmeniz önlenir. Daha önce yazmış olduğunuz kayıtları silebilir, değiştirilebilir ve bu kayıtların dökümünü yazıcıdan alabilirsiniz. Yapı Kooperatifi Programını Tabim Genel Muhasebe Programıyla Entegre çalıştırabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri
   

Ortak İşlemleri

Sınırsız sayıda kooperatifin bilgilerini tutabilme özelliği.

Sınırsız sayıda ortak kaydını tutabilir, ortakların genel durum takibini yapabilirsiniz.

Ortaklar için ister değişken isterseniz sabit ödeme planı hazırlayıp, her ödemenin tarihini, tutarını ve gecikme cezası oranını ayrı ayrı girebilirsiniz.

Ortakların aidat ödemelerini tek tek girebildiğiniz gibi toplu olarak da girebilirsiniz.

Devreden veya iptal edilen ortakların takibini yapabilir, istenilen durumda devir ve iptallerin geri alımını yapabilirsiniz.

Devir ya da iptal edilen ortakların önceki ödeme listelerini alabilirsiniz.

Liste ve Dökümler


YORUMLAR