Yesware Email Tracking for Chrome 2.0.127 (windows)

Yesware Email Tracking for Chrome

Yesware Email Tracking for Chrome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yesware Email Tracking for Chrome, Chrome kullanıcılarının Gmail e-posta servisi üzerinde gönderilen e-postalarının okunup okunmadığını takip edebileceği yararlı ve ücretsiz bir eklentidir.

Yesware Email Tracking for Chrome, Gmail hesabınız ile gönderdiğiniz e-posta ve linkleri kimlerin okuyup kimlerin okumadığını görüntüleyebileceğiniz etkileyici ve ücretsiz bir Chrome eklentisidir.

Özellikle satış sektöründe çalışarak daha fazla satış yapmayı hedefleyen kişilerin tercih edebileceği uygulama, işindeki verimliliği arttırmak isteyen kişiler tarafından da kullanılabilir. Yesware ile hem daha verimli çalışabilir hemde daha fazla anlaşma sağlayarak satış yapabilirsiniz.

Eklenti gönderdiğiniz e-postaların, gönderdiğiniz kişiler tarafından okunup okunmadığını, ne zaman okunduğunu ve hangi cihaz ile açıldığını göstermektedir. Ayrıca eklenti sayesinde e-postalarınız okunduğunda bildirim alırsınız. Takip etme dışında hazır şablonlar hazırlamanızı sağlayan Yesware, aynı e-postaları defalarca yazmak yerine basit, kolay ve başarılı şablonlar hazırlamanız için gerekli imkanları sunmaktadır.

Yesware Email Tracking for Chrome'u ilk yüklediğinizde 30 gün boyunca tüm özelliklere sahip olan ücretli versiyonunu kullanabiliyorsunuz. 30 günlük süreden sonra eklentinin ücretsiz olarak sunduğu e-posta takip etme, kişisel e-posta şablonları hazırlama ve kişisel e-posta raporları oluşturmak gibi özellikleri kullanmaya devam ederseniz. Dilerseniz ücretli sürüme yükselterek daha fazla özelliklik ve daha detaylı kullanabilirsiniz.

İşi gereği sürekli e-posta gönderenlerin ve işindeki başarısı gönderdiği e-postaların okunması ile doğru orantılı olan kişilerin en etkili silahı olabilecek Yesware'i ücretsiz olarak indirerek Chrome tarayıcınız ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim. Yesware'i kullanmak için Gmail hesabınızın olması gerekmektedir.

YORUMLAR