You Must Build A Boat (windows)

You Must Build A Boat

You Must Build A Boat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Build A Boat retro tarza sahip bir bulmaca oyunudur

You Must Build A Boat kendine has oyun yapısıyla öne çıkan ve bolca eğlence sunan bir bulmaca oyunu.

Retro havasıyla bize nostaljik oyunları hatırlatan bir yapıya sahip olan You Must Build A Boat'da küçük teknesiyle açık denizlere açılan bir maceracının hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın amacı ise dünyanın gördüğü en büyük gemiyi inşa etmek. Bu iş için ilk olarak gemisinde görev alacak tayfayı toplaması gerekiyor. Tayfayı topladıktan sonra ise sıra farklı zindanları keşfetmeye, hazineler peşinde koşmaya ve gemisini büyütmek için gerekli olan malzemeleri toplamaya geliyor. Bu iş için tehlikeli canavarlarla yüzleşiyoruz ve şansımızı deneyerek oyunda ilerlemeye çalışıyoruz.

You Must Build A Boat'da ziyaret etiğimiz her zindan rastgele olarak yapılandırılıyor. Bu sayede her zindanda farklı canavarlar ve ödüllerle karşılaşıyoruz. Canavarlarla savaşmak için bir 3'lü eşleme oyunu gibi aynı taşları yan yana getiriyoruz. Bu sayede canavarlar karşısında kullanabileceğimiz silahlar ve büyülü güçler elde ediyoruz.

You Must Build A Boat sevimli retro grafikleri ve ses efektleriyle öne çıkıyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel Core 2 Duo işlemci
  • 1 GB RAM
  • 256 MB video belleğe, OpenGL 2.0 desteğine sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 150 MB boş depolama alanı

YORUMLAR