YouTube Converter (windows)

YouTube Converter

YouTube Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Converter ile YouTube videolarını takılmadan izleyebilir, yüksek kalitede ve farklı formatlarda Windows cihazınıza indirebilirsiniz.

YouTube Converter, Windows 8 platformunda şimdiye kadar karşılaştığım en başarılı YouTube istemcisi. YouTube videolarını dilediğiniz kalitede hiçbir takılma yaşamadan izleyebileceğiniz ve birkaç formatta doğrudan tablet veya bilgisayarınıza indirebileceğiniz uygulama ücretsiz olarak geliyor ve hiçbir rahatsız edici reklam içermiyor.

FLVTO tarafından hazırlanan YouTube Converter, Windows 8 için özel hazırlanmış YouTube uygulamalarından gerek arayüzü gerekse de özellikleri bakımından oldukça farklı. Uygulamayı ilk açtığınızda YouTube ana sayfası yerine, arama, dönüştürme, indirilen videolar ve öne çıkan kanallardan oluşan son derece temiz bir arayüz ile karşılaşıyorsunuz. Ara butonuna dokunduğunuzda sağ tarafta arama kutusu açılıyor ve videosunu izlemek istediğiniz sanatçının ismini girdiğinizde videolar anında önünüze geliyor. Videoya tıkladığınızda alt bölümde ilgili videoyu izlemeniz, indirmeniz için seçenekler çıkıyor.

Uygulamanın en beğendiğim yanı ise aynı anda birden fazla YouTube videosunu izlemek ve indirmek üzere seçme izni vermesi. Bu sayede hızlıca çalma listeleri oluşturabiliyor, beğendiğiniz sanatçının tüm video kliplerini tek seferde indirebiliyorsunuz. İndirme demişken uygulama aynı anda indirme yapmanıza da izin veriyor. İndirilen klasörü kendi isteğinize göre belirleyebiliyorsunuz.

YouTube Converter Özellikleri:

  • YouTube videolarını yüksek kalitede izleme
  • YouTube videolarını 7 farklı formatta indirme
  • YouTube videolarını aynı anda indirme (Ücretsiz ve sınırsız)
  • YouTube videolarını hızlıca farklı formatlara dönüştürme
  • Temiz kullanıcı arayüzü

YORUMLAR