YouTube Picker 1.0.0 (windows)

YouTube Picker

YouTube Picker
ÜCRETSİZ
İndir 5.88 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Picker ile YouTube üzerinden kolayca video indirebilirsiniz

YouTube Picker kullanıcıların YouTube video indirme konusunda yararlanabilecekleri ve tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabilecekleri bir video indirme programıdır.

Bilgisayarımız üzerinden YouTube videolarını seyretmek boş zamanlarımızı değerlendirmek için tercih ettiğimiz eğlenceli yollardan biridir. Fakat bu eğlence bağlantı problemlerimiz nedeniyle kesintiye uğrayabiliyor. Düşük internet hızımız videoların yüksek kalite oynatılamamasına neden oluyor ve bağlantımızdaki problemler videoların oynatılamamasına neden oluyor. Eğer YouTube videolarını bilgisayarımız haricinde bir mobil cihaz veya medya oynatıcıda oynatmak istersek bu videoları öncelikle bilgisayarımıza kaydetmemiz gerekiyor.

İşte bu durumlarda YouTube Picker kullanabilir ve Youtube videolarını bilgisayarımıza kaydederek video oynatma problemlerini çözebiliriz ve videoları mobil cihazlarımıza ve medya ynatıcılarımıza aktarabiliriz. YouTube Picker oldukça basit ve sade bir arayüze sahip. Program size farklı formatlarda ve kalitede video kaydetme imkanı sunuyor.