YouTube Video Downloader Pro 3.7.21 (windows)

YouTube Video Downloader Pro

YouTube Video Downloader Pro
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 10.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Video Downloader Pro ile internet üzerinden video ve müzik indirebilmeniz mümkündür

YouTube Video Downloader Pro kullanıcılara YouTube video indirme ve YouTube şarkı indirme işlemlerinin haricinde Facebook video indirme, Vimeo video indirme ve Dailymotion video indirme konularında da yardımcı olan bir video indirme programıdır.

YouTube Video Downloader Pro geniş online video servisi desteği sunmanın yanında indirilen videoları farklı formatlara çevirebilme imkanı da sunuyor. Bu sayede programı bir videolardan ses alma aracı olarak da kullanabiliyoruz ve YouTube müzik indirme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

YouTube Video Downloader Pro bize video indirme işlemleri öncesi indirilecek videoların kalitesini belirleme imkanı sunuyor. Program aracılığıyla kaynak izin verdikçe 1080p ve 720p videoları ve daha düşük çözünürlükteki videoları indirebilmekteyiz.

YouTube Video Downloader Pro'nun en güzel yönlerinden biri kendisini Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox ile bütünleştirmesidir. Bu özellik sayesinde internette video seyrederken sağ tıkla açılan menüye eklenen indirme seçeği ile videoları sıradan bir dosya gibi bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz. Program bize birden fazla videoyu aynı anda indirme imkanı verirken indirme işlemlerini duraklatma ve geri dönme olanağı sağlıyor.

Dilersek videolar YouTube Video Downloader Pro arayüzü içindeki arama bölümünden arayabilmekteyiz. Ayrıca sürükle-bırak desteği veren program, videoları sürükleyip program penceresinde bıraktığımızda indirme işlemini başlatabilmekte. YouTube Video Downloader Pro ile video indirme işlemlerini hızlandırabilmemiz de mümkün.

YORUMLAR