YTM Converter 1.0 (windows)

YTM Converter

1.0
YTM Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YTM Converter ile YouTube üzerinden şarkı indirebilirsiniz

YTM Converter kullanıcılara YouTube müzik indirme konusunda yardımcı olan bir YouTube MP3 İndirme programıdır.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz YTM Converter sayesinde YouTube üzerinden şarkı dinleme konusunda yaşadığınız problemleri kolayca giderebiliyorsunuz. Özellikle internet bağlantısı problemleri yaşadığımız durumlarda YouTube üzerinden kesintisiz şarkı dinlemek mümkün olmayabiliyor. Bunun yanında internet tarayıcılarımızda yaşadığımız Flash Player problemleri YouTube üzerindeki videoların oynatılmamasına neden olabiliyor.

İnternet kullanıcılarının bir diğer büyük problemi olan kota aşımı ise YouTube üzerinden müzik dinleme keyfimizi baltalayabilmekte. Aynı YouTube üzerinden dinlemek istediğimizde ek veri transferleri oluşmakta ve bu da internet kotamızı daha hızlı bir şekilde doldurmakta.

YTM Converter kullanarak bütün bu problemleri çözebilmektesiniz. Program ile YouTube şarkı indirme işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken YouTube videosunun bağlantısını internet tarayıcınız üzerinden kopyalamak ve program arayüzündeki "YouTube Link" bölümüne yapıştırarak "Convert" tuşuna tıklamak. Eğer YouTube üzerinden şarkı indirmek için basit kullanılabilen kullanışlı bir program arıyorsanız YTM Converter'ı deneyebilirsiniz.