ZEDGE ToneSync (windows)

ZEDGE ToneSync

ZEDGE ToneSync
ÜCRETSİZ
İndir 0.41 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZEDGE ToneSync, iPhone kullanıcılarının Zedge uygulamasını kullanarak kendi zil seslerini oluşturmasını sağlayan yararlı bir program.

ZEDGE ToneSync, Zedge uygulamasını kullanan iPhone sahiplerinin kullanarak cihazlarına yeni zil sesleri hazırlayabileceği yada binlerce zil sesi bulmasını sağlayabileceği yararlı bir uygulama. Eğer daha önceden Zedge uygulamasını iPhone yada iPad'lerinize indirdiyseniz, Zedge ToneSync'ı programını da bilgisayarlarınıza indirerek iTunes ile birlikte uyumlu olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu programı bilgisayarınıza kurduktan ve Zedge uygulamasını da iPhone'unuza kurduktan sonra sadece bir defalığına gerekli ayarları yaparak programı sürekli olarak kullanabiliyorsunuz. Zedge'in iTunes ile çalışabilmesini sağlayan ToneSync, iPhone sahibi olup Zedge uygulamasını kullananların PC yada Mac'lerine yüklemesi gereken bir program diye düşünüyorum.

Ücretsiz olarak sunulan programı hemen sitemiz üzerinden indirerek, Zedge uygulaması ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi özel ayarlarınızı bir kereliğine mahsus yapın ve daha sonra programı otomatik olarak kullanmaya devam edin.