ZeroPixels YouTube Video Downloader 1.0.0.0 (windows)

ZeroPixels YouTube Video Downloader

ZeroPixels YouTube Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZeroPixels YouTube Video Downloader ile YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

ZeroPixels YouTube Video Downloader kulanıcılara YouTube video indirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir video indirme programıdır.

Günlük hayatımızda masaüstü veya dizüstü bilgisayarımızda seyrettiğimiz YouTube videolarını mobil internet kotaları nedeniyle cep telefonumuzda oynatabilmemiz mümkün olmayabiliyor. Bunun yanında MP3 çalar gibi cihazların internet erişimleri olmadığı için YouTube videolarını video oynatma özelliğine sahip bu tip cihazlarda oynatamıyoruz. Bu gibi durumlarda YouTube videolarını bilgisayara kaydetme ihtiyacı doğuyor ve bu ihtiyacı karşılamak için bize özel bir çözüm gerekiyor.

ZeroPixels YouTube Video Downloader bize bu konuda zahmetsiz bir çözüm sunmakta. Program ile YouTube videolarını bilgisayarımıza indirmek için tek yapmamız gereken YouTube videolarının internet adreslerini tarayıcımızın adres çubuğundan kopyalamak ve programın arayüzündeki URL çubuğuna yapıştırmak. Bu adımdan sonra program videoları analiz ederek ismini ve mevcut kalite seçeneklerini bize sunuyor. Videoyu indirmek için tercih edeceğimiz kaliteyi belirleyerek "Download" tuşuna tıkladıktan sonra videonun kaydedileceği dosya konumunu belirliyoruz ve indirme işlemi başlıyor.

Program indirme işlemleri için özel bir pencere açarak indirme sürecini gerçek zamanlı olarak gösteriyor. Böylece videonun inip inmediğini kolayca takip edebiliyoruz.

YORUMLAR