Zillya! Scanner 9.20 (windows)

Zillya! Scanner

Zillya! Scanner
ÜCRETSİZ
İndir 115.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zillya! Scanner programı sayesinde bilgisayarınızı tek seferde tam bir virüs taramasından geçirebiliyorsunuz.

Zillya! Scanner programı, Windows işletim sistemi kullanıcılarının bilgisayarlarında yer alan dosyaları kolayca taratabilecekleri bir antivirüs olarak karşımıza çıktı. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, devamlı olarak bir sistem virüs taramasından uzak durmak isteyen ancak arada bir manuel olarak bilgisayarını taratmak isteyenler için ideal araçlardan bir tanesi.

Hem kurulabilen hem de kurulum yapmadan çalışabilen program, indirir indirmez bilgisayarınızı bir virüs taramasından geçirebilmenize izin veriyor. Dilerseniz tüm bilgisayarı tek seferde taratabiliyor, dilerseniz de belli sabit diskleri ve hatta sadece tek bir dosyayı taramayı da seçebiliyorsunuz. Böylece bilgisayarınızın performansından ödün vermeden taratma işlemlerini sadece istenen zamanlarda gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

Zillya! Şirketi antivirüsler konusunda çalışmalar yürüttüğü için Zillya! Scanner programı da şirketin diğer antivirüslerde kullandığı veritabanını baz alıyor. Böylece milyonlarca virüsten oluşan bir veritabanı ile karşılaştırmalar yaparak zararlı dosyaları ve sistem tehditlerini görmek mümkün hale geliyor.

Özellikle bilgisayarındaki sistem kaynakları sınırlı olan ve eski olan kullanıcıların fazla yavaşlığı önleyerek virüslerden kurtulmaları için oldukça yeterli olduğunu söyleyebilirim. Eğer yeni bir antivirüs programı arayışındaysanız ve hem ücretsiz hem de sade bir seçenek olan Zillya! Scanner'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR