aa 1.0.0.0 (winphone)
aa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,437

  • ÜRETİCİ

    Small reptile

aa, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en zor beceri oyunu.

aa, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz, oynadıkça saracak ve mobil cihazınızı elinizden zor bırakacağınız bir beceri oyunu. Farklı yönlere doğru dönen bir platforma elinizde sayıları yerleştirmeye çalışacağınız oyunda çoğu zaman geçilmesi imkansız diyeeceğiniz bölümlerle karşılaşacak ve kolay görünen bölümleri geçmek için saatlerinizi vereceksiniz.

İlk olarak Android ve iOS platformunda karşımıza çıkan aa, kısa zamanda popüler mobil oyunlar arasında kendisine yer açtı. Windows Phone platformunda resmi olarak yayınlanmayan oyunun ismini ve oynanışını ilk bakışta çoğu insan gibi ben de anlamsız bulmuştum ancak oyunu açtığımda kısa sürede beni içerisine çekmeyi başardı. Oyunun amacına baktığımızda tek yapmamız gereken dönen bir platforma sayıları sırayla yerleştirmek. İlk bölümlerde oldukça kolay olan oynanış sayıları yerleştirdiğiniz platformun farklı yönlere dönmesi, aynı hızda dönmemesi nedeniyle çocuk bile oynar dediğiniz oyun bir anda dünyanın en zor beceri oyununa dönüşüyor.

Milyonları saran beceri oyunu aa, Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak geliyor. Ciddi anlamda sabır ve odaklanma gerektiren beceri oyununu kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR