blabel 2015 (winphone)

blabel

blabel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blabel uygulaması sayesinde Windows Phone cihazlarınızdan güvenle mesajlar gönderebilirsiniz.

Blabel uygulaması, Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazları kullanaların beğeneceklerini düşündüğüm güvenli ve hızlı mesajlaşma uygulamaları arasında. Hem sade ve hızlı kullanılır bir şekilde tasarlanmış bir arayüzle birlikte gelmesi hem de ücretsiz olarak sunulması sayesinde yükler yüklemez arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Diğer mobil platformlarda da mevcut olan ve hiç bir tasarım değişikliği olmayan uygulama, böylece tüm mobil kullanıcılara aynı güzel deneyimi sunabiliyor diyebilirim.

Uygulamanın sahip olduğu temel mesajlaşma olanaklarını kısaca listelemek gerekirse;

  • Grup sohbeti yapabilme
  • Multimedya içerikler gönderebilme
  • Sesli mesajlaşma
  • Emoji desteği
  • Şifrelenmiş mesajlar gönderebilme
  • Alarm ve uyarılar belirleme

Uygulamanın sahip olduğu telsiz mesajı gönderme yeteneğinin kısa ve kolay iletişim yolu arayanların hoşuna gideceğini düşünüyorum. Ayrıca manuel olarak aktifleştirebileceğiniz gizli mesajlaşma modu sayesinde gönderdiğiniz mesajların belli bir süre sonunda otomatik olarak yok edilmesini sağlayabiliyor, gelecekte aleyhinize kullanılmalarına engel olabiliyorsunuz.

Konum paylaşımı, video paylaşımı gibi tüm içeriklerin gönderimi esnasında şifrelemenin uygulanması internet hattınıza sızabilecek kişilerin özel bilgilerinize erişmesine engel oluyor. Elbette uygulamanın çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantınız olması gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

YORUMLAR