Block Jumper 1.0.0.0 (winphone)

Block Jumper

Block Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Jumper, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Block Jumper, dikkatinizi vererek oynamanız gereken bir beceri oyunu. Uzun soluklu olmasada güzel vakit geçirebilmeniz için eğlenceli bir yapıya sahip olan oyun, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızdan rahatlıkla oynanabiliyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz özelliklere sahip olan Block Jumper, her yaştan insana hitap etmesiyle de dikkat çekiyor. Gelin oyuna biraz daha yakından bakalım.

Bu tarz beceri oyunlarını farklı dinamiklere sahip muadillerinden ötürü aslında yakından tanıyoruz. Çok fazla ayrıntıya sahip olmayan ama yeteneklerinizi ön plana çıkarmaya çalışan bu oyunlarda dikkatli hareket etmemiz büyük önem taşıyor. Block Jumper'da işte bu oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Yerli oyun geliştiricilerinin son zamanlarda şahit olduğumuz atağına güzel bir örnek teşkil ediyor. Dikkate ve reflekslerinize odaklanarak geliştirilen oyunda, basit yapıda olması nedeniyle sade grafikler bulunuyor.

Oynanışa gelince, oyunda yapmanız gereken tek şey sağa ve sola dayalı kare şeklindeki blogumuzu hareket ettirmek olacak. Amacımız ise karşımıza rastgele çıkan engellerin karşısında durmak. Engeller orta şeritte, sağda ve solda olmak üzere çok çeşitli yerlerden ve hızlardan karşımıza çıkabiliyor. Bu noktada da sizin dikkatiniz ve hareket kabiliyetiniz devreye giriyor. Dikkat, yetenek ve iyi bir refleks gerektiren oyunun her yaştan insana hitap ettiğini düşünüyorum.

Block Jumper oyununu Windows mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Size çok fazla bir oyun deneyimi yaşatmamasına rağmen denemenizi öneriyorum. Güzel vakit geçirmek ve boş zamanları değerlendirmek için yeteri kadar güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim.