Burger Big Fernand 1.0.0.0 (winphone)

Burger Big Fernand

Burger Big Fernand
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    100

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Burger Big Fernand oyununda yeni lezzetler keşfederek Fransız şefleri kendinize hayran bırakın.

Meşhur hamburger hazırlama oyunu Burger’ın yeni oyunu olan Big Fernand, ünlü bir Fransız restoranında müşterilere en hızlı şekilde servis yapmaya çalışan bir elemanı yönettiğimiz eğlenceli bir zaman yönetimi oyunudur.

Başarılı mobil platform oyunlarının arkasındaki isim Magma Mobile tarafından geliştirilen devam oyununda bu sefer gözde bir Fransız restoranında müşterilere hizmet veriyoruz. Sandviç, garnitür, tatlı ve içeçek tariflerinden birini mümkün olan en hızlı şekilde hazırlamalısınız. Oyunda ilerledikçe daha fazla malzeme bulacak ve daha zengin menülerle Fransız şeflerinin bile dikkatini çekeceksiniz.

300’den fazla seviyenin ve 40 başarımın yer aldığı oyunda kariyer modunda ilerlemeyi seçebilir veya vakit nakittir diyebilirsiniz. Her iki oyun modu da oldukça eğlenceli. Kariyer modunda tüm hafta restorana gelen müşteriler için servis yapacak, yeni tatlar sunmak ve daha fazla kazanmak için çok çalışacaksınız. Zamana karşı modunda verilen sürede en fazla parayı kazanmak için menüleri olabildiğinde hızlı hazırlayacaksınız.

Burger Big Fernand, Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizde kafa yormadan uzun süre hiç sıkılmadan oynacağınız ücretsiz harika bir oyun.

YORUMLAR