CropiPic (winphone)
CropiPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    Mixilab

CropiPic, sosyal ağlarda fotoğraf ve video paylaşmayı seven kullanıcılar için hazırlanmış kırpma uygulaması.

CropiPic, sosyal ağlarda fotoğraf ve video paylaşmadan duramayan kullanıcılar için hazırlanmış kırpma aracı olarak karşımıza çıksa da fotoğraf ve videoların istenilen kısımları çıkarmaktan çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz.

Windows platformuna özel çıkan evrensel uygulamalar arasında olan CropiPic’in adından sadece fotoğrafları kesip biçmeye yarayan basit bir uygulama olduğunu düşünebilirsiniz ancak çok daha yetenekli. Asıl görevinin yanı sıra video ve fotoğrafların arka planına bulanıklık efekti verme, videonun sesini kısıp istenilen bir müziği ekleme, fotoğrafa çerçeve ekleme, fotoğraf ve videoyu şekilleri kullanarak kırpma gibi kullanıcılar tarafından en çok istenen seçenekler mevcut. Arayüzün basit yapıda başla bir deyişle herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olması da uygulamanın çekici yanlarından biri.

Instagram, WhatsApp, YouTube gibi sosyal mecralar için son derece pratik ve etkili bir kırpma aracı olduğunu söyleyebilirim. Tek kusuru fotoğraf ve videoya kendi filigranını eklemesi.

YORUMLAR