Cycloramic 2015.120.1948.3495 (winphone)
Cycloramic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cycloramic, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz panoramik fotoğraf çekme uygulamalarından biri.

Cycloramic, Windows Phone telefonunuzla yatay panoramik fotoğraf çekimi yapabileceğiniz uygulamalardan biri. Kullanımı en basit ve hızlı bu panorama çekme uygulaması ile eşsiz manzara fotoğraflarına imza atabilirsiniz.

Cycloramic, Windows Phone platformunda yer alan tek panoramik fotoğraf çekme uygulaması değil. Microsoft'un Lumia cihaz kullanıcılarına özel hazırladığı Lumia Panorama, yatay ve dikey panoramik fotoğraf çekimine izin veren Photosynth, platformda öne çıkan isimler arasında. Peki düzgün çalışan ve güncellemelerle desteklenen bu uygulamalar varken neden Cycloramic'i denemelisiniz? Bir süredir iPhone ve iPad'lerde kullanılabilir olan Cycloramic'in benzerlerinden farklı bazı yanları bulunuyor ve kullanım açısından çok daha pratik. Panoramik çekime başlamak için kamera simgesine dokunmanız ve çizgiyi bozmadan telefonunuzu soldan sağa döndürmeniz yeterli. Tekrar kamera simgesine dokunduğunuz çekim sonlanmış oluyor. Fotoğrafı kısa süren işleme sürecinin ardından doğrudan galerinize kaydedebileceğiniz ve sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz gibi panoramik fotoğrafınızı düzenleme şansına da sahipsiniz ki burada renk dengesini ayarlamaktan otomatik iyileştirmeye kadar onlarca seçenek sunuluyor.

Cycloramic, Windows Phone telefonunuzun yüksek çözünürlüklü kamerasını kullanarak etkileyici panora fotoğraflar elde edebileceğiniz uygulamalardan en yenisi.

YORUMLAR